| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V 110 V/24 V |
| Typ | 16A;32A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80℃ Db |
| Tom | 90dB |
| woltaż | 24 V/36 V/110 V/220 V/380 V |
| Kolor | Czerwony, niebieski, żółty, zielony, biały |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe, stroboskopowe światła ostrzegawcze LED Oświetlenie alarmowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | Skrzynka przyłączeniowa przeciwwybuchowa GRP WF1 Obudowa z odlewu aluminiowego IP65 |
|---|---|
| Mieszkania | odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Stopień odporności na eksplozję | WF1 |