| Nazwa | wybuchoodporna gruczoła kablowa |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IICT4 Gb |
| Tworzywo | Dostępne są SS304, miedź-niklowana, miedź, stal węglowa. |
| Ochrona | IP66 |
| Nitka | G, NPT; METRYCZNE |
| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |
| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |
| Nazwa produktu | Wodoodporny dławik kablowy z mosiądzu, przeciwwybuchowy i IP68 |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP68 |
| Temperatura pracy | -40 ~+100 stopni |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Odpowiednia średnica kabla | 10-14 mm |
| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |