Wybuchoodporny dźwiękowy sygnał alarmowy 24V AC dla zakładów chemicznych ropy naftowej / gazu
| Zasilanie: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja: | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Zasilanie: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja: | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy: | stop aluminium |
| Nazwa: | Przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza LED z syreną dźwiękową |
|---|---|
| Znak Ex: | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| woltaż: | 380 V/220 V/110 V/36 V/24 V |
| Nazwa: | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex: | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk: | ≥ 120DB |
| Napięcie wejściowe (V): | AC220 |
|---|---|
| Aplikacja: | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
| Czas ładowania: | 2*3 W |
| Typ podstawowy: | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 200VAC-240VAC |
| Moc: | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Nazwa: | Przeciwwybuchowe oświetlenie LED High Bay |
|---|---|
| Znak Ex: | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Napięcie wejściowe: | 100-277VAC |
| Nazwa: | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP: | IP66 |
| Nazwa: | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex: | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż: | AC100~277V |
| Nazwa: | Wentylator przeciwwybuchowy typu stojakowego |
|---|---|
| Model: | pełne wyżywienie |
| Silnik: | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Nazwa: | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP: | IP66 |
| Zasilanie: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja: | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk: | 90dB |
| Zasilanie: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk: | ≥180dB |
| Aplikacja: | Strefa 1, 2 i 21, 22 |