| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V110V/24V |
| Τύπος | 16Α;32Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| Τόμος | 90dB |
| Δυναμικό | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μπουλ, Κίτρινο, Πράσινο, Λευκό |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Προειδοποιητικές λυχνίες LED Strobe με αντιεκρηκτική προστασία Φωτισμός συναγερμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός διακόπτης |
|---|---|
| Μοντέλο | Sw-10 |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | GRP WF1 Κουτί διακλάδωσης με προστασία από έκρηξη IP65 Κέλυφος αλουμινίου χύτευσης |
|---|---|
| Στέγαση | χύτευση αλουμινίου |
| Εξωτερικός | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης | WF1 |