| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Alarm Light |
|---|---|
| Ex Mark | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80℃ Db |
| Volume | 90dB |
| Voltage | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Color | Red,Bule,Yellow,Green,White |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Alarm Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥180dB |
| Power | 20W |
| IP Rating | IP66 |
| Name | Explosion Proof LED Strobe Warning Lights Alarm Lighting |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥180dB |
| Power | 20W |
| IP Rating | IP66 |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | Explosion Proof Switch |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Rated Voltage | 220V/380V |
| Material | Die-cast Aluminum |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Name | GRP WF1 Explosion Proof Junction Box IP65 Die Casting Aluminum Housing |
|---|---|
| Housing | Die Casting Aluminum |
| Exterior | Stainless Steel |
| Protection Grade | IP65 |
| Explosion Proof Grade | WF1 |