| Nazwa | Przenośny wentylator przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IIBT4 Gb |
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Wentylator przeciwwybuchowy typu stojakowego |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przenośny wentylator |
|---|---|
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Kolor | Dostępne na zamówienie |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Wentylatory przemysłowe przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Materiał | Odlewany ciśnieniowo stop aluminium |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Nazwa | wentylator osiowy w wykonaniu przeciwwybuchowym |
|---|---|
| Napięcie | 110v/220v/380v |
| Dostosuj | Dostępna objętość koloru/powietrza |
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| Montowanie | 4 typy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |