| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Jasny kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |