| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V 110 V/24 V |
| Typ | 16A;32A |
| Nazwa | Wentylator przeciwwybuchowy typu stojakowego |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Wentylatory przemysłowe przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Materiał | Odlewany ciśnieniowo stop aluminium |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Nazwa | Światło LED przeciwwybuchowe utrudniające lotnictwo |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe światło ostrzegawcze LED dla samolotów w obszarach niebezpiecznych |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED, antykorozyjne, trójodporne, pełne plastikowe oświetlenie fluorescencyj |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Ocena IP | IP66, WF2 |
| Skuteczność świetlna lampy | 100 mb/w |
| Temperatura pracy | -45 - 50 ℃ |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |