| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Ocena IP | IP65 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Jasny kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Materiał okładki | szkło hartowane |
| Źródło światła | Ultra-jasne diody LED |
| Dostępne kolory | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |