| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Lampa | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 5-8 dni pracy |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000/miesiąc |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Typ lampy | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Materiał | Rzuć aluminium |
|---|---|
| Typ podstawowy | E27 |
| Moc | 250 W/400 W/1000 W |
| Dostosowana lampa | 250 W, 400 W, 1000 W (sód pod wysokim ciśnieniem) |
| Źródło światła | UKRYĆ |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Częstotliwość błysków | 150 razy/min |
| Temperatura pracy | -40°C~50°C |