| Nazwa produktu | Wybuchoodporna skrzynka przyłączeniowa |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium |
| Ocena IP | IP66 |
| Rozmiar gwintu | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Były Mark | Iib, Iic |
| Nazwa produktu | Wybuchoodporna skrzynka przyłączeniowa |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Rozmiar gwintu | G1/2", G3/4", G1", G1 1/4,G1 |
| Były Mark | Iib, Iic |
| Nazwa | Skrzynka przyłączeniowa kablowa w wykonaniu przeciwwybuchowym |
|---|---|
| Znak Ex | EXDIIC T6 Gb; |
| Tworzywo | Rzuć aluminium |
| Nitka | G wątku |
| Interfejs skrzynki | 2-drogowy, 3-drogowy, 4-drogowy, 5-drogowy |
| Nazwa produktu | Pudełko dystrybucyjne zabezpieczone przed wybuchem |
|---|---|
| woltaż | 200VAC-400VAC |
| Tworzywo | Aluminium |
| Stopień odporności na eksplozję | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Poziom ochrony | IP54/65 |
| Nazwa | Skrzynka przyłączeniowa przeciwwybuchowa GRP WF1 Obudowa z odlewu aluminiowego IP65 |
|---|---|
| Mieszkania | odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Zewnętrzny | Stal nierdzewna |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Stopień odporności na eksplozję | WF1 |
| Nazwa | Panel sterowania skrzynki rozdzielczej w wykonaniu przeciwwybuchowym IP65, odporny na korozję |
|---|---|
| Tworzywo | Die obsadzone aluminium |
| Funkcja | Odporny na korozję |
| Szczegóły pakowania | kartony lub palety |
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |