| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | 220V/380V110V/24V |
| Type | 16A;32A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | Explosiebestendig Alarmlicht |
|---|---|
| Ex-merk | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| Volume | 90db |
| Spanning | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Kleur | Rood, Bule, Geel, Groen, Wit |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | Explosiebestendig Alarmlicht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | Explosieveilige LED-stroboscoopwaarschuwingslichten Alarmverlichting |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| geluid | ≥180dB |
| Stroom | 20W |
| IP-classificatie | IP66 |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosieveilige schakelaar |
|---|---|
| Model | Sw-10 |
| Nominale spanning | Als de vraag van de klant |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | GRP WF1 explosieveilige aansluitdoos IP65 gegoten aluminium behuizing |
|---|---|
| Huisvesting | spuitgieten aluminium |
| Buitenkant | Roestvrij staal |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Explosieveilige kwaliteit | WF1 |