| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | Wentylator przeciwwybuchowy typu stojakowego |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przełącznik obrotowy antykorozyjny i przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Tworzywo | Grp |
| Napięcie robocze | 220 V/380 V |
| Znak Ex | Exde IICT6 |
| Ochrona | IP65 |