| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe przemysłowe oświetlenie LED typu High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | EX Mark Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampa LED |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza LED z syreną dźwiękową |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130℃ Db |
| woltaż | 380 V/220 V/110 V/36 V/24 V |
| dźwięk | 90dB |
| Moc | 5W |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥180dB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Tryb pracy | Obróć / Lampa błyskowa / Stroboskop / Stały |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED, antykorozyjne, trójodporne, pełne plastikowe oświetlenie fluorescencyj |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Ocena IP | IP66, WF2 |
| Skuteczność świetlna lampy | 100 mb/w |
| Temperatura pracy | -45 - 50 ℃ |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe oświetlenie LED High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Przeciwwybuchowe oświetlenie LED High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |