| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V110V/24V |
| Tip | 16A;32A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80°C Db |
| Hacim | 90 dB |
| Gerilim | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil, Beyaz |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Flaş Uyarı Işıkları Alarm aydınlatması |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı anahtar |
|---|---|
| Modeli | SW-10 |
| Nominal Gerilim | 220V/380V |
| Malzeme | Döküm alüminyum |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | GRP WF1 Patlamaya Dayanıklı Bağlantı Kutusu IP65 Basınçlı Döküm Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Konut | Alüminyum Döküm |
| Dış | Paslanmaz çelik |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | WF1 |