| Nazwa | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kolor | Czerwony, bursztynowy (żółty), zielony, niebieski (dostępny na zamówienie) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa lampka alarmowa LED, stroboskop ostrzegawczy o wysokiej intensywności, AC220V/DC24V |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, bursztynowy (żółty) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80℃ Db |
| Tom | 90dB |
| woltaż | 24 V/36 V/110 V/220 V/380 V |
| Kolor | Czerwony, niebieski, żółty, zielony, biały |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| waga | 1kg/2kg/3kg |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Nazwa | Lampka alarmowa przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |