| Typ podstawowy | Wisiorek; Sufit; Ściana; Stempel |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 100VAC-240VAC |
| Moc | 50-300 W |
| Temperatura barwowa | Fajny biały |
| Czas pracy (godzina) | 100 000 |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
|---|---|
| Temperatura pracy | -45 - 50 ℃ |
| Wydajność lumenów | 4680 mb |
| Napięcie znamionowe | 100–277 V AC, 50/60 Hz; 220–240 V AC 50/60 Hz |
| Wejścia kablowe | G3/4" |
| Moc lampy | 30 W, 50 W, 60 W |
|---|---|
| Temperatura barwowa | 5700K |
| Indeks oddawania barw | > 80 |
| Napięcie znamionowe | 100–277 V AC, 50/60 Hz; 220–240 V AC 50/60 Hz |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Typ lampy | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Lampa | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 5-8 dni pracy |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000/miesiąc |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa | Przemysłowe światło LED przeciwwybuchowe dla strefy niebezpiecznej Strefa 1 Strefa 2 |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| woltaż | AC100~277V |
| Ocena IP | IP66 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220 |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 120 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |