| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220V/380V110V/24V |
| تایپ کنید | 16A;32A |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| حجم | 90 دسی بل |
| ولتاژ | 24V/36V/110V/220V/380V |
| رنگ | قرمز، قرمز، زرد، سبز، سفید |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغهای هشدار دهنده بارق LED ضد انفجار روشنایی هشدار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | سوئیچ ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | SW-10 |
| ولتاژ نامی | 220 ولت / 380 ولت |
| مواد | آلومینیوم دایکاست |
| علامت قبلی | Ex de IIB T6 Gb |
| نام | سوئیچ ضد انفجار |
|---|---|
| مدل | SW-10 |
| ولتاژ نامی | 220 ولت / 380 ولت |
| مواد | آلومینیوم دایکاست |
| علامت قبلی | Ex de IIB T6 Gb |
| نام | جعبه اتصال ضد انفجار GRP WF1 IP65 قالب آلومینیومی ریخته گری |
|---|---|
| مسکن | ریخته گری آلومینیوم |
| بیرونی | فولاد ضد زنگ |
| درجه حفاظت | IP65 |
| درجه ضد انفجار | WF1 |