| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |
| Nazwa produktu | Wodoodporny dławik kablowy z mosiądzu, przeciwwybuchowy i IP68 |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP68 |
| Temperatura pracy | -40 ~+100 stopni |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Odpowiednia średnica kabla | 10-14 mm |
| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |
| Zakres zacisków | 6-12 MM |
|---|---|
| Tworzywo | Mosiądz, guma |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Znak Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Zakres średnicy kabla | 6-12 MM |
| Nazwa produktu | Przewód elastyczny odporny na wybuch |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena IP | IP65 |
| Były Mark | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Rozmiar | 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2" |
| Nazwa produktu | Przewód elastyczny odporny na wybuch |
|---|---|
| Tworzywo | Guma/stal nierdzewna |
| Ocena IP | IP66 |
| Znak Ex | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Rozmiar | 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2" |
| Nazwa produktu Elastyczny przewód rurowy w wykonaniu przeciwwybuchowym Materiał Stal nierdzewna St | Przewód elastyczny odporny na wybuch |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Znak Ex | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Temperatura pracy (℃) | -30 - 40 |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Nazwa | wybuchoodporna gruczoła kablowa |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IICT4 Gb |
| Tworzywo | Dostępne są SS304, miedź-niklowana, miedź, stal węglowa. |
| Ochrona | IP66 |
| Nitka | G, NPT; METRYCZNE |