| Nazwa | Panel sterowania skrzynki rozdzielczej w wykonaniu przeciwwybuchowym IP65, odporny na korozję |
|---|---|
| Tworzywo | Die obsadzone aluminium |
| Funkcja | Odporny na korozję |
| Szczegóły pakowania | kartony lub palety |
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | Przełącznik obrotowy antykorozyjny i przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Tworzywo | Grp |
| Napięcie robocze | 220 V/380 V |
| Znak Ex | Exde IICT6 |
| Ochrona | IP65 |
| Nazwa produktu | Pudełko dystrybucyjne zabezpieczone przed wybuchem |
|---|---|
| woltaż | 200VAC-400VAC |
| Tworzywo | Aluminium |
| Stopień odporności na eksplozję | Ex D Iib T4 GB/Ex Td A21 IP65 T130℃ |
| Poziom ochrony | IP54/65 |
| Nazwa produktu | Przewód elastyczny odporny na wybuch |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Ocena IP | IP65 |
| Były Mark | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Rozmiar | 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2" |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa produktu Elastyczny przewód rurowy w wykonaniu przeciwwybuchowym Materiał Stal nierdzewna St | Przewód elastyczny odporny na wybuch |
|---|---|
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Znak Ex | Ex D Iic T6/T5 GB |
| Temperatura pracy (℃) | -30 - 40 |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |