| Typ produktu | Przemysłowy, przeciwwybuchowy, ścienny wentylator wyciągowy |
|---|---|
| Klasa przeciwwybuchowa | Ex d iib t4 gb |
| Poziom ochrony | 100 metrów |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu aluminium niezawierającego miedzi (AlSi12). |
| Materiał ostrza wentylatora | Stop aluminium |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy wentylator osiowy wyciągowy do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy wentylator naścienny z podciśnieniem |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IIB T4 Gb |
| Typ | Wentylator dmuchawy z podciśnieniem |
| woltaż | 380 V / 220 V (inne można dostosować) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Nazwa | Przenośny wentylator przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IIBT4 Gb |
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przenośny wentylator |
|---|---|
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Ochrona | IP55 |
| Kolor | Dostępne na zamówienie |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy ścienny wentylator wyciągowy ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Ostrza | WIRNIK Z ODLEWU ALUMINIOWEGO |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy wentylator podciśnieniowy |
|---|---|
| Model | BFC |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V (dostępne dostosuj.) |
| Tworzywo | Blacha ocynkowana, blacha stalowa |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wentylator osiowy w wykonaniu przeciwwybuchowym |
|---|---|
| Napięcie | 110v/220v/380v |
| Dostosuj | Dostępna objętość koloru/powietrza |
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| Montowanie | 4 typy |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| Aplikacja | Środowiska niebezpieczne, takie jak zakłady chemiczne, rafinerie ropy naftowej |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Poziom hałasu | ≤70 DB |
| woltaż | 220 V/380 V |