| Nazwa | wentylator osiowy w wykonaniu przeciwwybuchowym |
|---|---|
| Napięcie | 110v/220v/380v |
| Dostosuj | Dostępna objętość koloru/powietrza |
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| Montowanie | 4 typy |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy ścienny wentylator wyciągowy ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo | Pogrubiona blacha żelazna |
| Ostrza | WIRNIK Z ODLEWU ALUMINIOWEGO |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Szczegóły pakowania | kartony lub palety |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Numer modelu | YWF |