| Nazwa | Przełącznik obrotowy antykorozyjny i przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Tworzywo | Grp |
| Napięcie robocze | 220 V/380 V |
| Znak Ex | Exde IICT6 |
| Ochrona | IP65 |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V 110 V/24 V |
| Typ | 16A;32A |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wyłącznik przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Model | SW-10 |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V |
| Tworzywo | Odlew aluminiowy |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | Wentylatory przemysłowe przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Model | pełne wyżywienie |
| Materiał | Odlewany ciśnieniowo stop aluminium |
| Silnik | Silnik miedziany przeciwwybuchowy |
| Znak Ex | Exd IIC T4 GB |
| Typ podstawowy | Mocowanie sufitowe, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |