| Nazwa | Przeciwwybuchowe, stroboskopowe światła ostrzegawcze LED Oświetlenie alarmowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥180dB |
| Moc | 20W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | Światło LED przeciwwybuchowe utrudniające lotnictwo |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| woltaż | 24 V, 36 V, 110 V, 220 V, 380 V |
| Moc | 5-10 W, 20 W, 40 W |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
|---|---|
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 90 minut/180 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Funkcjonować | Oświetlenie awaryjne |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Ocena IP | IP65 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |