| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Λυχνία | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι και παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000/μήνα |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Τύπος λαμπτήρα | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Μητρική | Χυτοσίδηρο |
|---|---|
| Τύπος βάσης | Ε27 |
| Εξουσία | 250W/400W/1000W |
| Προσαρμοσμένη λάμπα | 250W, 400W, 1000W (Νάτριο Υψηλής Πίεσης) |
| Πηγή φωτός | ΕΚΡΥΨΕ |
| Ονομα | Ηχητική και οπτική προειδοποιητική λυχνία συναγερμού πολλαπλών επιπέδων με προστασία από έκρηξη που |
|---|---|
| Τύπος | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ήχος | ≥90dB |
| Εξουσία | 5W |
| Δυναμικό | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB,120dB,180dB |
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Συχνότητα λάμψης | 150 φορές/λεπτό |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40ºC~50ºC |