| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 3 yıl |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| %100 Polyester | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | karton ve palet |
| Teslim süresi | 5-8 Çalışma Günleri |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50000/ay |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Paketleme Detayları | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| Matrial | Alüminyum |
|---|---|
| Baz Tipi | E27 |
| Güç | 250W/400W/1000W |
| Uyarlanmış Lamba | 250W, 400W, 1000W(Yüksek Basınçlı Sodyum) |
| Işık kaynağı | sakladı |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Yanıp Sönen Sesli ve Görsel Alarm Uyarı Işığı |
|---|---|
| Tip | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥90dB |
| Güç | 5W |
| Gerilim | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90dB,120db,180dB |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Flaş Frekansı | 150 kez/dakika |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~50°C |