| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Ex-merk | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamp | LED/TL-buis |
| Materiaal | Matrijs Gegoten Aluminiumhuisvesting |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Verpakking Details | karton en pallet |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000/maand |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Ex-merk | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamptype | LED/TL-buis |
| Materiaal | Matrijs Gegoten Aluminiumhuisvesting |
| Matriaal | Aluminium gegoten |
|---|---|
| Basistype | E27 |
| Stroom | 250W/400W/1000W |
| Aangepaste lamp | 250 W, 400 W, 1000 W (hogedruknatrium) |
| Lichtbron | VERBORG |
| Naam | Meerlaags explosiebestendig knipperend hoorbaar en visueel alarmwaarschuwingslampje |
|---|---|
| Type | Ex db IIB T6 Gb, Ex db IIIC T80°C Db |
| geluid | ≥90dB |
| Stroom | 5W |
| Spanning | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Flitsfrequentie | 150 keer/min |
| Werktemperatuur | -40ºC~50ºC |