| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 5 سال |
| نام | چراغ LED ضد انفجار صنعتی برای منطقه خطرناک منطقه 1 منطقه 2 |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex tb IIIC T4 Gb؛ Ex db IIIC T85 Db |
| ولتاژ | AC100~277V |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| گارانتی | 3 سال |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| علامت قبلی | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| لامپ | لوله LED / فلورسنت |
| مواد | خانه آلومینیوم ریخته شده |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | کارتن و پالت |
| زمان تحویل | 5-8 روز کار |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50000/ماه |
| نوع مدل | بوی اسیر |
|---|---|
| ساطع کننده رنگ | سفید خنک |
| علامت قبلی | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| نوع لامپ | لوله LED / فلورسنت |
| مواد | خانه آلومینیوم ریخته شده |
| ماتریال | آلومینیوم بازیگران |
|---|---|
| نوع پایه | E27 |
| قدرت | 250W/400W/1000W |
| لامپ تطبیقی | 250 وات، 400 وات، 1000 وات (سدیم فشار بالا) |
| منبع نور | HID |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| فرکانس فلاش | 150 بار در دقیقه |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |