| Nazwa | Przeciwwybuchowe oświetlenie LED High Bay |
|---|---|
| Znak Ex | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Napięcie wejściowe | 100-277VAC |
| Temperatura pracy | -20 - 40 ℃ |
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED BBJ-Ⅱ o wysokiej intensywności i mocy 120 dB, przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Stopień ochrony | IP65, IP66 |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED, antykorozyjne, trójodporne, pełne plastikowe oświetlenie fluorescencyj |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Ocena IP | IP66, WF2 |
| Skuteczność świetlna lampy | 100 mb/w |
| Temperatura pracy | -45 - 50 ℃ |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 50-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Napięcie wejściowe | 100VAC-240VAC |
| Temperatura pracy (℃) | -20 - 40 |
| Serwis rozwiązań oświetleniowych | Projekt oświetlenia i obwodów elektrycznych |
| Nazwa | Światło przeciwwybuchowe LED o mocy 20-300 W |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb IlIC T85°C Db |
| Ocena IP | IP66 |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Temperatura barwowa (CCT) | 6000 K (światło dzienne) |
| Nazwa | Alarmowa dioda LED przeciwwybuchowa |
|---|---|
| Znak Ex | Ex tb IIC T4 Gb;Ex tb IIIC T130°C Db |
| Kolor | Czerwony, bursztynowy (żółty), zielony, niebieski (dostępny na zamówienie) |
| Audio | Dostępne |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥180dB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Tryb pracy | Obróć / Lampa błyskowa / Stroboskop / Stały |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |