| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ produktu | Przemysłowy, przeciwwybuchowy, ścienny wentylator wyciągowy |
|---|---|
| Klasa przeciwwybuchowa | Ex d iib t4 gb |
| Poziom ochrony | 100 metrów |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu aluminium niezawierającego miedzi (AlSi12). |
| Materiał ostrza wentylatora | Stop aluminium |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy wentylator naścienny z podciśnieniem |
|---|---|
| Znak Ex | Exd IIB T4 Gb |
| Typ | Wentylator dmuchawy z podciśnieniem |
| woltaż | 380 V / 220 V (inne można dostosować) |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Nazwa | Przeciwwybuchowy wentylator podciśnieniowy |
|---|---|
| Model | BFC |
| Napięcie znamionowe | 220 V/380 V (dostępne dostosuj.) |
| Tworzywo | Blacha ocynkowana, blacha stalowa |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Szczegóły pakowania | DREWNIANE PUDEŁKO |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-9 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | DREWNIANE PUDEŁKO |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-9 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000SET/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |