| Naam | Explosieveilige ventilatie Axiale ventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Producttype | Industriële explosieveilige wandafzuigventilator |
|---|---|
| Explosieveilige kwaliteit | Ex d iib t4 gb |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Materiaal | Behuizing van kopervrije aluminiumlegering (AlSi12). |
| Ventilatormesmateriaal | Aluminiumlegering |
| Naam | Explosieveilige, aan de muur gemonteerde ventilator met negatieve druk |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IIB T4 Gb |
| Type | Negatieve drukventilator |
| Spanning | 380V/220V (andere kunnen aangepast) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Naam | Explosieveilige onderdrukventilator |
|---|---|
| Model | BFC |
| Nominale spanning | 220V/380V (beschikbaar aanpassen.) |
| Materiaal | Gegalvaniseerde plaat, staalplaat |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Verpakking Details | HOUTEN KIST |
|---|---|
| Levertijd | 5-9 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000set/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN KIST |
|---|---|
| Levertijd | 5-9 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 5000 sets/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |