| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας αερισμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος προϊόντος | Βιομηχανικός ανεμιστήρας εξάτμισης τοίχου με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Ex d iib t4 gb |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54 |
| Υλικό | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου χωρίς χαλκό (AlSi12). |
| Υλικό λεπίδας ανεμιστήρα | Κράμα αργιλίου |
| Ονομα | Ανεμιστήρας ανεμιστήρα αρνητικής πίεσης με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Exd IIB T4 Gb |
| Τύπος | Ανεμιστήρας ανεμιστήρα αρνητικής πίεσης |
| Δυναμικό | 380V/220V (άλλα μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Ονομα | Ανεμιστήρας αρνητικής πίεσης με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Μοντέλο | ΒΒΚ |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V (Προσαρμογή διαθέσιμη.) |
| Υλικό | Γαλβανισμένη λαμαρίνα, λαμαρίνα χάλυβα |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-9 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 σετ/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-9 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 σετ/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |