| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Ürün Tipi | Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı Duvar Egzoz Fanı |
|---|---|
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | Ex D IIB T4 GB |
| Koruma Seviyesi | IP54 |
| Malzeme | Bakırsız Alüminyum Alaşımlı (AlSi12) Muhafaza |
| Fan bıçak malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Duvara Monte Negatif Basınçlı Üfleyici Fan |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IIB T4 Gb |
| Tip | Negatif Basınçlı Üfleyici Fan |
| Gerilim | 380V / 220V (diğerleri özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Negatif Basınçlı Fan |
|---|---|
| Modeli | BFC |
| Nominal Gerilim | 220V/380V(Özelleştirilebilir.) |
| Malzeme | Galvanizli sac, çelik sac |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-9gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50000set/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-9gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 5000SET/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |