| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | wtyczka i gniazdo przeciwwybuchowe |
|---|---|
| Znak Ex | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Tworzywo | GRP (nienasycona żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym) |
| woltaż | 220 V/380 V |
| Typ | 16A;32A;63A,125A |
| Nazwa | Przeciwwybuchowa oprawa oświetleniowa LED |
|---|---|
| Znak Ex | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Napięcie wejściowe | 100-240VAC |
| Temperatura barwowa | Chłodna biel 6000K |
| Czas pracy (godzina) | 50000 godz |