| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | explosionproof βούλωμα και υποδοχή |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb; Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Υλικό | GRP (ακόρεστη πολυεστερική ρητίνη ενισχυμένη με ίνες γυαλιού) |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Τύπος | 16Α;32Α;63Α,125Α |
| Ονομα | Φωτιστικό LED με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Τάση εισόδου | 100-240 VAC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000K Ψυχρό Λευκό |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000h |