| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | دوشاخه و پریز ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex de IIC T6 Gb؛ Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| مواد | GRP (رزین پلی استر غیراشباع تقویت شده با الیاف شیشه) |
| ولتاژ | 220 ولت / 380 ولت |
| تایپ کنید | 16A;32A;63A,125A |
| نام | چراغ LED ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex nR IIC T6 Gc، Extc IICT80°C Dc |
| ولتاژ ورودی | 100-240VAC |
| دمای رنگ | 6000K سفید سرد |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 ساعت |