| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | explosiebestendige stop en contactdoos |
|---|---|
| Ex-merk | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80℃ |
| Materiaal | GVK (glasvezelversterkte onverzadigde polyesterhars) |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Naam | Explosieveilige LED-lichtarmatuur |
|---|---|
| Ex-merk | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Ingangsspanning | 100-240VAC |
| Kleur temperatuur | 6000K koelwit |
| Levensduur (uur) | 50000 uur |