| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof Plug And Socket |
|---|---|
| Ex Mark | Ex De IIC T6 Gb;Ex TD 21 IP65 T80℃ |
| Material | GRP (Glass Fiber Reinforced Unsaturated Polyester Resin) |
| Voltage | 220V/380V |
| Type | 16A;32A;63A,125A |
| Name | Explosion Proof LED Light Fixtur |
|---|---|
| Ex Mark | Ex NR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Input Voltage | 100-240VAC |
| Color Temperature | 6000K Cool White |
| Working Lifetime(Hour) | 50000h |