| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | patlamaya dayanıklı fiş ve priz |
|---|---|
| Eski işaret | Ex de IIC T6 Gb;Ex tD 21 IP65 T80°C |
| Malzeme | GRP (Cam elyaf takviyeli doymamış polyester reçine) |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tip | 16A;32A;63A,125A |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık Fikstürü |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Giriş Gerilimi | 100-240VAC |
| Renk sıcaklığı | 6000K Soğuk Beyaz |
| Çalışma ömrü (saat) | 50000 saat |