| Szczegóły pakowania | kartony lub palety |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 dni roboczych |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Numer modelu | YWF |
| Szczegóły pakowania | DREWNIANE PUDEŁKO |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-9 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 5000SET/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | DREWNIANE PUDEŁKO |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-9 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,15 kW-0,75 kW |
| Prędkość | 2800 obr./min |
| Tworzywo | Wentylator aluminiowy |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |
| Typ | Wentylator osiowy |
|---|---|
| Typ prądu elektrycznego | AC |
| woltaż | 110v/220v/380v |
| Moc | 0,09Kw |
| Prędkość | 2920-3450 obr./min |