| Verpakking Details | kartons of pallets |
|---|---|
| Levertijd | 7 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Plaats van herkomst | China |
| Modelnummer | YWF |
| Verpakking Details | HOUTEN KIST |
|---|---|
| Levertijd | 5-9 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 5000 sets/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN KIST |
|---|---|
| Levertijd | 5-9 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000set/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,15 kW-0,75 kW |
| Snelheid | 2800 tpm |
| Materiaal | Aluminium ventilator |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |