| Packaging Details | Cartons or Pallets |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Place of Origin | China |
| Model Number | YWF |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-9days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 5000set/Month |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-9days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50000set/Month |
| Place of Origin | China |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.15kw-0.75kw |
| Speed | 2800r/Min |
| Material | Aluminum Fan |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |