| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια ή παλέτες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου | ΥΓΠ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-9 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 σετ/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΟ ΚΟΥΤΙ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-9 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000 σετ/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,15kw-0,75kw |
| Ταχύτητα | 2800r/min |
| Υλικό | Ανεμιστήρας Αλουμινίου |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |