| Ambalaj bilgileri | Karton veya Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Menşe yeri | Çin |
| Model numarası | YWF |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-9gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 5000SET/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-9gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50000set/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.15kw-0.75kw |
| Hız | 2800 dev/dak |
| Malzeme | Alüminyum Fan |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |