| Producttype | Industriële explosieveilige wandafzuigventilator |
|---|---|
| Explosieveilige kwaliteit | Ex d iib t4 gb |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Materiaal | Behuizing van kopervrije aluminiumlegering (AlSi12). |
| Ventilatormesmateriaal | Aluminiumlegering |
| Naam | Explosieveilige wandgemonteerde axiale uitlaatventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Explosieveilige, aan de muur gemonteerde ventilator met negatieve druk |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IIB T4 Gb |
| Type | Negatieve drukventilator |
| Spanning | 380V/220V (andere kunnen aangepast) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam | Draagbare explosieveilige ventilatieventilator |
|---|---|
| Ex-merk | Exd IIBT4 Gb |
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Draagbare ventilator |
|---|---|
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Bescherming | IP55 |
| Kleur | Aangepaste Beschikbaar |
| Naam | Explosieveilige ventilatie Axiale ventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Naam | Explosiebestendige axiale ventilator voor muuruitlaat van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal | Verdikte ijzeren plaat |
| Bladen | Waaier van gegoten aluminium |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Naam | Explosieveilige onderdrukventilator |
|---|---|
| Model | BFC |
| Nominale spanning | 220V/380V (beschikbaar aanpassen.) |
| Materiaal | Gegalvaniseerde plaat, staalplaat |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Naam | explosieveilige axiaalventilator |
|---|---|
| Volatie | 110V/220V/380V |
| Pas aan | Kleur/luchtvolume beschikbaar |
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Montage | 4 Soorten |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Sollicitatie | Gevaarlijke omgevingen zoals chemische fabrieken, olieraffinaderijen |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Geluidsniveau | ≤70dB |
| Spanning | Als de vraag van de klant |