| Ürün Tipi | Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı Duvar Egzoz Fanı |
|---|---|
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf | Ex D IIB T4 GB |
| Koruma Seviyesi | IP54 |
| Malzeme | Bakırsız Alüminyum Alaşımlı (AlSi12) Muhafaza |
| Fan bıçak malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Duvara Monte Egzoz Aksiyel Fanı |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Duvara Monte Negatif Basınçlı Üfleyici Fan |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IIB T4 Gb |
| Tip | Negatif Basınçlı Üfleyici Fan |
| Gerilim | 380V / 220V (diğerleri özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| İsim | Taşınabilir Patlamaya Dayanıklı Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Eski işaret | Exd IIBT4 Gb |
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Portatif Havalandırma Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Koruma | IP55 |
| Renk | Özelleştirilmiş Mevcut |
| İsim | Patlamaya dayanıklı Havalandırma Aksiyal Fan |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| İsim | Alüminyum Alaşımlı Patlamaya Dayanıklı Duvar Egzoz Aksiyel Fanı |
|---|---|
| Malzeme | Kalınlaştırılmış demir sac |
| Bıçak | DÖKÜM ALÜMİNYUM ÇARK |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Negatif Basınçlı Fan |
|---|---|
| Modeli | BFC |
| Nominal Gerilim | 220V/380V(Özelleştirilebilir.) |
| Malzeme | Galvanizli sac, çelik sac |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| İsim | patlamaya dayanıklı eksenel fan |
|---|---|
| dalgalanma | 110V/220V/380V |
| Fleksografik / Ofset Baskı | Renk/Hava hacmi mevcut |
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Montaj | 4 tip |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| Başvuru | Kimya tesisleri, petrol rafinerileri gibi tehlikeli ortamlar |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Gürültü Seviyesi | ≤70 DB |
| Gerilim | 220V/380V |