| Τύπος προϊόντος | Βιομηχανικός ανεμιστήρας εξάτμισης τοίχου με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Βαθμός αντιεκρηκτικής προστασίας | Ex d iib t4 gb |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54 |
| Υλικό | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου χωρίς χαλκό (AlSi12). |
| Υλικό λεπίδας ανεμιστήρα | Κράμα αργιλίου |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας εξάτμισης με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομα | Ανεμιστήρας ανεμιστήρα αρνητικής πίεσης με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Exd IIB T4 Gb |
| Τύπος | Ανεμιστήρας ανεμιστήρα αρνητικής πίεσης |
| Δυναμικό | 380V/220V (άλλα μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομα | Φορητός ανεμιστήρας εξαερισμού ασφαλή από έκρηξη |
|---|---|
| Ex mark | Exd IIBT4 Gb |
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομα | Φορητός ανεμιστήρας αερισμού |
|---|---|
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Προστασία | IP55 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος διαθέσιμος |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας αερισμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας εξάτμισης τοίχου από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό | Πυκνωμένο φύλλο σιδήρου |
| Λεπίδες | ΦΤΕΡΩΤΗ ΧΥΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομα | Ανεμιστήρας αρνητικής πίεσης με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Μοντέλο | ΒΒΚ |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V (Προσαρμογή διαθέσιμη.) |
| Υλικό | Γαλβανισμένη λαμαρίνα, λαμαρίνα χάλυβα |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Ονομα | αντιεκρηκτικός αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V/380V |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος όγκος χρώματος/αέρα |
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Βάση | 4 Τύποι |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επικίνδυνα περιβάλλοντα όπως χημικά εργοστάσια, διυλιστήρια πετρελαίου |
| Κατηγορία Προστασίας | IP55 |
| Επίπεδο θορύβου | ≤70 dB |
| Δυναμικό | 220V/380V |