| Basistype | Hanger; Plafond; Muur; Staander |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100VAC-240VAC |
| Stroom | 50-300 W |
| Kleur temperatuur | Koel wit |
| Levensduur (uur) | 100000 |
| Mate van bescherming | IP65, IP66 |
|---|---|
| Werktemperatuur | -45 - 50℃ |
| Lumenopbrengst | 4680lm |
| Nominale spanning | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Invoer van kabels | G3/4“ |
| Lampvermogen | 30W,50W,60W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 5700K |
| Kleur rendering index | > 80 |
| Nominale spanning | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Mate van bescherming | IP66 |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Ex-merk | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamptype | LED/TL-buis |
| Materiaal | Matrijs Gegoten Aluminiumhuisvesting |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Ex-merk | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamp | LED/TL-buis |
| Materiaal | Matrijs Gegoten Aluminiumhuisvesting |
| Modeltype | BPY |
|---|---|
| Verpakking Details | karton en pallet |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000/maand |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 3 jaar |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Ingangsspanning (V) | AC220 |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 120 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 90 minuten/180 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Functie | noodverlichting |