| Τύπος βάσης | Κρεμαστό κόσμημα; Οροφή; Τείχος; Στύλος |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 100VAC-240VAC |
| Εξουσία | 50-300W |
| Θερμοκρασία χρώματος | Δροσερό λευκό |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 100000 |
| Βαθμός προστασίας | IP65, IP66 |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Έξοδος Lumen | 4680lm |
| Ονομαστική τάση | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Εισόδους καλωδίων | G3/4» |
| Ισχύς λαμπτήρα | 30W,50W,60W |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 5700K |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | > 80 |
| Ονομαστική τάση | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP66 |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Τύπος λαμπτήρα | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ex mark | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Λυχνία | Σωλήνας LED/φθορισμού |
| Υλικό | Χυτή κύβος κατοικία αργιλίου |
| Τύπος μοντέλου | Bpy |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι και παλέτα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50000/μήνα |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τάση εισόδου (V) | AC220 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 120 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |