| Baz Tipi | Kolye; Tavan; Duvar; Direk |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 100VAC-240VAC |
| Güç | 50-300W |
| Renk sıcaklığı | Serin beyaz |
| Çalışma ömrü (saat) | 100000 |
| Koruma Derecesi | IP65, IP66 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -45 - 50°C |
| Lümen çıkışı | 4680lm |
| Nominal Gerilim | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Kablo girişleri | G3/4" |
| Lamba Gücü | 30W,50W,60W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı | 5700k |
| Renksel Geriverim İndeksi | > 80 |
| Nominal Gerilim | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Paketleme Detayları | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Eski işaret | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| %100 Polyester | LED/Floresan tüp |
| Malzeme | Öldürme dökme alüminyum kaplama |
| Modeli Türü | Bpy |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | karton ve palet |
| Teslim süresi | 5-8 Çalışma Günleri |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50000/ay |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 3 yıl |
| İsim | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim | AC100~277V |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Gerilimi(V) | AC220 |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |